DJ na wesele Łódź

DJ na wesele Łódź Promuj wpis w okienku Zgłoś błąd/spam/błędny link
Podlinkuj swój wpis:

Szukasz profesjonalnego DJ-a na wesele lub studniówkę? Nie mogłeś lepiej trafić! DJ Rooby to właściwy wybór i człowiek, któremu możesz zawierzyć jeden z najpiękniejszych momentów Twojego życia - przyjęcie weselne. Oprócz przyjęć weselnych, w mojej szerokiej ofercie jest też oprawa muzyczna imprez studniówkowych. Wyróżnia mnie pasja, pilność oraz dobre zaplecze sprzętowe. Dj Rooby to gwarancja satysfakcji.

W temacie przygotowania wesela, doskonale wiem jak ważne są detale. Pracuję na przyjęciach okolicznościowych w weekendy, dlatego pozostałą część tygodnia poświęcam na rozmowy z Kontrahentami i przedyskutowanie szczegółów umowy. Z reguły serwuje tradycyjne utwory, ale pozostaję otwarty na nowoczesne trendy oraz rzecz jasna na uwagi Kontrahentów. Wybierając mnie zyskujesz gwarancję profesjonalizmu od początku do końca imprezy weselnej. Nie korzystam z alkoholu i poświęcam się w całości swojej pracy. Doskonale rozumiem, iż impreza weselna powinna być czymś absolutnie wyjątkowym. Moim wielkim atutem, którego nie znajdziesz u wielu jest fakt, że występuję w duecie. Moi Klienci mogą wybrać spośród dwóch opcji - DJ + konferansjer lub DJ + wokalista/akordeonista. Dlaczego się na to zdecydowałem? Dzięki duetowi, mamy znacznie więcej możliwości w temacie zabaw dla gości oraz doborze rekwizytów.

Dysponujemy nagłośnieniem, które świetni sprawdzi się na weselach oraz pozostałych imprezach, nawet do 700 osób. Namwiamy do zapoznania się z naszymi możliwościami, a jeżeli oferta przypadnie wam do gustu, skontaktuj się ze mną i sprawdzimy wolne terminy. Cena zostanie ustalona indywidualnie.

  • Tytuł wpisu: DJ na wesele Łódź
  • Adres witryny: www.dj-lodz.pl
  • PageRank:
  • Data dodania: 01.10.2018 roku
Oceń ten wpis!

Ocena: 3.4/10 (25 głosów)

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: